bloguji?!

7. listopadu 2018 v 20:29 | Š. |  teď mluvím vážně!
Po více jak 8 letech jsem zpět na blog.cz! Vracím se na tuto platformu a k blogování jako takovému jednak z toho důvodu, že jsem se za ta léta pořád nenaučila vytvářet vlastní webové stránky (ale zvládnu dát dohromady kód klikací ikonky!). A i přesto, že má tato platforma i po letech ty stejné mouchy, vzpomínám si, že se zde dala nalézt skvělá komunita.

Přestala jsem blogovat během střední školy. Myslím, že někdy v té době začala má fáze uzavřenosti. Už si nevzpomínám, zdali nebylo o čem psát, nebo zdali jsem měla pocit, že nikoho nezajímá můj názor, ale bylo jasné, že je na čase s tím přestat. Vytvářela jsem fanstránky svých oblíbených kapel, psala příběhy a dokonce jsem měla jisté ambice v oblasti žurnalistiky. Ale to všechno šlo stranou.

Nyní, téměř u konce působení na vysoké škole mám chuť se opět otevřít a přijít snad s něčím užitečným. Blog však zatím nesdílím mezi své přátelé - ještě nevím, kam tento blog vlastně povede. Ale dle připraveného menu to může být celkem zábava.

Chci sdílet své fotografie, zajímavé střípky internetu, mou pisálkovskou tvorbu, recepty, myšlenky a třeba i semtam požádat o radu. Ale je toho mnohem víc.

Nemám moc ráda seznamovačky, kdy lidé sedí v kruhu a každé o sobě postupně musí něco říct. A proto se mi nechce psát o mně. Taky si nepamatuji jména.

Stay tuned.

Díky i za jednoho čtenáře.

x

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 7. listopadu 2018 v 20:32 | Reagovat

Tak ti přeji ať tě blogování zase chytne :)

2 Š. | 7. listopadu 2018 v 21:02 | Reagovat

[1]: uvidíme, díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama